Великий бот Султан: що це?

Історія появи

Навіщо потрібен бот?

А як же баланс?!

Як бот працює

Історія появи

Бот з’явився завдяки зусиллям таких самих гравців, які хотіли вичавити максимум зі своїх султанів, але при цьому не витратити на гру весь свій час . Так були автоматизовані твінки для бенкетів, запрошень друзів та піратів.

Потім, у результаті гри активних гравців, з’явилася можливість уповільнювати смерть сервера, утримуючи гравців скороченням потрібного часу на гру, за допомогою помічника.

Навіщо потрібен бот?

Як не дивно б вам це не здавалося, робот зроблений не для того, щоб перемагати.

Гра “Великий султан”, з одного боку, має цікаву механіку розвитку радників і наложниць, яка змушує розкинути мізками вже на старті і дозволяє спрогнозувати розвиток на всю гру з мінімальним впливом фактора випадковості.

З іншого боку вона містить багато механік, що спонукають гравців качати альтернативних персонажів – твінків:

  • банкети;
  • запрошення друзів;
  • внесок у альянс/війну альянсів;
  • деякі події: пірати, стрибки, пазли, кулі.

Ми вже не говоримо про нового персонажа на новому сервері: “тепер я все зроблю по-правильному”. При цьому вони не кидають грати на старому сервері, оскільки є друзі, альянс тощо. Або люди підхоплюють султанів друзів, що пішли з гри.

Відповідно, пристойна частина гравців починає розпорошувати свої зусилля, витрачаючи на гру багато часу.

Давайте визнаємо, що після півроку гри життя стає досить одноманітним у плані чергування рейтингів, воєн на сервері (альянси вже склалися). А якщо грати 2-5 персонажами? Розтрачуючи багато зусиль та часу на гру, люди починають вигоряти та йти з гри, спустошуючи сервери, залишаючи інших гравців без змагання, інтересу, спілкування.

Саме з цією проблемою в першу чергу і покликаний боротися наш бот – скорочувати необхідність витрат часу на рутину у грі, яку люди змушені робити, якщо хочуть максимізувати бонуси.

А як же баланс?!

З метою створення бота випливають дуже прості висновки:

  • Бот повинен максимально знижувати рутину в грі, орієнтуючись на тямущого активного гравця;
  • Бот повинен мінімально впливати на змагальний аспект.

Саме тому реалізовано такі обмеження як:

  • обмеження на максимум внеску до альянсу;
  • обмеження на зростання твінків у рейтинги талантів та чарівності, де він може завадити взяти нагороди звичайним гравцям;
  • обмеження на лов завдань Федерації.

І обмеження будуть додаватися ще, оскільки не скрізь ще, як нам здається, баланс присутній.

!– wp:paragraph –>

Окрім цього, марно просити нас реалізувати бота для подій, що вимагають від гравців влучності, розрахунку, швидкості. Наприклад: Кинджали, Роман султана, останній удар по Фортеці, Кулі, ловлю золотих скринь. Тому що це суперечить цілям створення робота.

Якщо це засмучує вас настільки, що ви віддасте перевагу використанню клікера або інших способів, що ж, ми думки своєї не змінимо.

Pay2Win і так сильно калечить її. Тому давайте зберігати гравців у грі, зберігати можливість змагатись. Який сенс бути топ-1 на мертвому сервері?

Як працює бот

Бот грає як звичайний гравець зі свого пристрою. Входить у гру, робить свої справи, виходить. Зміна параметрів перевіряється приблизно раз на 10 хвилин.

Ви повинні розуміти, що бот може дати збій (і іноді в той момент, коли найменше очікується), тому не рекомендуємо за допомогою нього брати рейтинги в останні хвилини тощо. Розцінюйте його як помічника, але точно не як “програм-вигравач”.

У своїх діях бот не робить нічого, що не можуть зробити звичайні гравці твінками, лише автоматизуючи ці дії з метою економії часу.

Бот у жодному разі не порушує явні правила гри, не використовує вразливості та помилки. Також бот обмежується авторами, у міру виникнення ситуацій з отриманням надмірної переваги. Наприклад, внесок у війну обмежений 20000-25000 діамантами.

Ви можете безкоштовно скуштувати бота, закривши 1 бенкет на 10 гостей. Для цього вам потрібно лише увійти за допомогою google-облікового запису (будь-якого, необов’язково прив’язаного до гри) і додати султана через його відкритий ідентифікатор всередині гри.

Ви можете отримати відповіді на будь-які ваші запитання у:
Telegram: Yan13V