Калькулятор.

Можливості

Створення моделі

Аналітика

Режими та експерименти

Ресурси

Збереження та публікація моделей

Можливості

За допомогою Game of Sultans Калькулятора ви зможете:

 • Створити з нуля або завантажити вашого султана з гри;
 • Проаналізувати скільки сили чи репутації отримаєте, якщо прокачаєте тих чи інших радників та наложниць;
 • Використовуючи режим Розрахунок, Ви можете порахувати, скільки ресурсів необхідно, щоб прокачати радника або наложницю; вашим султаном, не скидаючи купу скріншотів.

Створення моделі

Ви можете створити модель султана двома способами:

 1. Створити з нуля, вручну визначивши радників, наложниць, наявні ресурси;
 2. Завантажити з гри, якщо у вас активний помічник у боті.

Для цього в бічній моделі виберіть “Створити модель”. При першому відкритті калькулятора автоматично створите порожню модель султана.

Аналітика

У вкладці “Аналітика” ви можете отримати звіти про те, як краще витратити ваші ресурси.

Режими та експерименти

Калькулятор підтримує кілька режимів роботи:

 • Пісочниця – можна додавати та видаляти радників та наложниць. Ресурси не враховуються, можна творити султана як завгодно;
 • Розрахунок – у цьому режимі підраховуються ресурси, які необхідні для прокачування. У цьому режимі ви не можете змінювати склад радників і наложниць, знижувати рівні прокачування;
 • Симуляція – в цьому режимі ви витрачаєте ваші ресурси під час прокачування султана. Цей режим добре підходить для підрахунку сили або репутації, досяжної за допомогою наявних ресурсів. .

Крім того, в режимі “Симуляція” можна точково повернути книги, жетони, золото, одяг, досвід наложниці, відкочуючи прогрес радників і наложниць, якщо запустити майстер скидання характеристик за кнопкою “Гайда спочатку”.

Ресурси

Калькулятор використовує певні спрощення при роботі з ресурсами:

 • Одяг, – калькулятор збирає одяг у набори Барона. Тобто для відкриття 150 рівня радника потрібен 1 набір одягу, для 200 – 3 набори і т.д.; зірок у таланту. Тобто на 6* талант тактики буде витрачено 6 жетонів талантів тактики; ul>

  Збереження та публікація моделей

  Ви можете зберегти вашу модель, щоб продовжити роботу з нею пізніше. Крім цього, ви можете поділитися моделлю з будь-ким, використовуючи пункт меню “Поділитися”.