Як користуватися калькулятором прокачування?

  Калькулятор прокачування знаходиться за посиланням: https://sultansgame.com/calc

  Калькулятор можна зв’язати зі своїм султаном за допомогою бота  https://sultansgame.com/bot, тоді не доведеться вводити дані султана вручну, вони завантажуються автоматично.

  Ніякі дії в калькуляторі не здатні вплинути на стан султана в грі, це лише симуляція.

ВВОДИМО ДАНІ СУЛТАНА

  На сайті калькулятора входимо до меню

Скрін №1

  Вибираємо пункт меню “Створити модель”

Скрін №2

  Вибираємо спосіб введення даних султана

Скрін №3

  “Створити султана з нуля” слід вибирати коли немає бота (вкладка “помічник” на сайті https://sultansgame.com/bot). Дані доведеться запровадити вручну.

  “Завантажити інформацію про султан з гри за допомогою бота” для тих хто має активованого помічника. Дані будуть завантажені автоматично.

  Увага! Для входу на сайт калькулятора потрібно використовувати ту ж пошту, за допомогою якої створено обліковий запис бота.

  Після завантаження даних відображатиметься таке:

Скрін №4

  Тепер можна розпочати симуляцію прокачування султана.

СИМУЛЯЦІЯ ПРОКАЧУВАННЯ

< /div>

Скрін №5

  У вкладці радники відкриються всі радники султана з урахуванням атрибутів, бонусів і прокачування.

Скрін №6

  Радників можна сортувати за умовами (див. стрілочки на скрині №6).

  Якщо немає бажання качати будь-якого радника, можна залишити лише необхідних за допомогою кнопки “ЗМІНИТИ” (див. верхній лівий кут Скрін №6).
  Слід пам’ятати, що від загальної репутації султана калькулятор забирає величини репутацій виключених радників. 

  Далі вибираємо будь-якого радника та відкриваємо його:

Скрін №7

  У вкладці “ІНФО” виводиться інформація про радника та рекомендація про те, чи є він найкращим вибором для прокачування (див. стрілку 3 на скрині №7).

  а) якщо радник не досяг рівня, коли для подальшого підвищення потрібен одяг, калькулятор рекомендує радника, який дає найбільший приріст репутації за одиницю золота; б) якщо радник уже досяг рівня, коли для його прокачування потрібно витрачати комплект одягу, то найкращий вибір формується за умови отримання найбільшого значення репутації за комплект одягу.

  Підвищується рівень радника в калькуляторі кнопкою, показаною стрілкою 2 (див. скрін №7).

  Увага! При підході до рівня, що вимагає одяг для подальшого прокачування, будьте уважні: не натисніть цю кнопку поки не переконайтеся, що цей радник є найкращим вибором для використання одягу!
>

  Рекомендація: якщо симуляція прокачування відбирає багато часу і калькулятор рекомендує качати радників, яких прокачувати немає бажання, їх можна прибрати за допомогою кнопки “ЗМІНИТИ” (див. опис скрина №6 ).

Вкладка “ТАЛАНТИ”.

  Тут калькулятор видає найкращий вибір радника збільшення його талантів жетонами і досвідом.

Скрін №8

  Щоб отримати рекомендацію для прокачування того чи іншого таланту жетонами або досвідом, потрібно клікнути по черзі в поля тактика, політика, культура, наука (див. скрін №8, показано стрілками). Наприклад, якщо потрібно дізнатися комусь із радників найбільш вигідно качати тактику, то клацаємо поле з тактикою всередині будь-якого радника і отримуємо рекомендацію. На скрині видно, що найкращим вибором для використання жетонів тактики у цього султана буде Оздемір.

  Підвищення талантів відбувається натисканням на іконку жетону (див. скрін №8). Спрацювання жетонів враховується імовірнісним методом і в режимі “симуляція” вимагає стільки жетонів, скільки знадобилося б у грі. Якщо іконка жетону стала неактивною (режим “симуляція”) – вичерпано кількість жетонів даного типу наявних в інвентарі султана.

  Увага!
  Калькулятор не враховує жетони, що знаходяться в мішечках.
  Калькулятор не може врахувати досвіду, який ще не влили в радника і знаходиться в інвентарі.
Це зауваження стосується режиму “симуляція”.

Вкладка “КНИГИ”. 

< /div>

Скрін №9

  Симуляція прокачування книгами працює аналогічно до симуляції прокачування жетонами: клікаємо талант і калькулятор рекомендує якомусь раднику краще вливати даний вид книги. 

Вкладка “ГАРМОНІЯ”

< /div>

Скрін №10

  Натискаючи на кнопку (див. Скрін №10) додається бонус від жетонів п’ятірки та четвірки відповідно.

  Симуляція прокачування наложниць відбувається аналогічним способом: калькулятор рекомендуватиме вибір наложниці та рекомендуватиме вливати перли та досвід так, щоб на виході мати найбільший приріст репутації. 

  Спадкоємці. Калькулятор враховує бонус спадкоємців, але симуляція прокачування та навчання спадкоємців не реалізована через відсутність видимого ефекту. 

РЕЖИМИ РОБОТИ КАЛЬКУЛЯТОРА

Скрін №11

  Натискаючи цю кнопку (див. Скрин №11), ви можете змінювати режими роботи калькулятора.

  Реалізовано кілька режимів калькулятора:

– Пісочниця. У цьому режимі ви можете як завгодно змінювати характеристики вашого султана. Ресурси не враховуються та не перевіряються.

– Розрахунок. У цьому режимі ви можете лише підвищувати характеристики султана. При цьому калькулятор рахуватиме витрачені ресурси. 

– Симуляція. У цьому режимі ви витрачаєте ресурси на розвиток султана, імітуючи процес прокачування султана у грі. Перед тим, як перейти до цього режиму, налаштуйте ресурси в режимі пісочниці. 

  Для любителів аналізувати помилки минулого, реалізований режим “давай спочатку“, вибравши його, султан буде розібраний на ресурси, і ви зможете подивитися яких результатів можна було досягти витративши стільки ж ресурсів, але дотримуючись іншої логіки прокачування. Можливо, це допоможе уникнути помилок на нових акаунтах.

АНАЛІТИКА

  Цей режим сподобається тим, хто любить перевіряти рекомендації та коригувати їх на власний розсуд

< /figure>

Скрін №12

  Використовуйте цей режим тоді, коли важливо приймати рішення про прокачування того чи іншого радника не лише за репутацією, а й за силою.

Збереження моделі, поділитися моделлю.

  Для того, щоб симуляція не зникла при вимкненні калькулятора або перевіряється кілька альтернативних тактик прокачування, на сайті реалізована можливість зберегти модель. Завантажувати її після збереження можна у будь-який час, просто використовуйте для цього відповідні вкладки меню.

  Також реалізовано можливість ділитися моделлю. Більше немає необхідності кидати скрини і довго розбиратися в них – просто виберіть в меню “поділитися моделлю” і дайте посилання вашому другу. За цим посиланням він відкриє цю модель султана. Таким чином гравці мають можливість швидко передавати один одному досвід та напрацювання.